Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Balmy Days & Sundays Ineke dla kobiet

Balmy Days & Sundays Ineke dla kobiet

Balmy Days & Sundays Ineke dla kobiet Zdjęcia Balmy Days & Sundays Ineke dla kobiet Zdjęcia Balmy Days & Sundays Ineke dla kobiet Zdjęcia Balmy Days & Sundays Ineke dla kobiet Zdjęcia Balmy Days & Sundays Ineke dla kobiet Zdjęcia Balmy Days & Sundays Ineke dla kobiet Zdjęcia

Balmy Days & Sundays marki Ineke to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Balmy Days & Sundays został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ineke Ruhland. Nutami głowy są nuty zielone, frezja i zielona trawa; nutami serca są mimoza, wiciokrzew i róża; nutami bazy są piżmo i mech dębowy.

Nuty zielone Frezja Zielona trawa

Mimoza Wiciokrzew Róża

Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balmy Days & Sundays by Ineke.

Balmy Days & Sundays Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Po przeczytaniu tylu zachwytów nad zapachem i ja postanowiłam sprawdzić Balmy Days&Sundays.
Zapach podoba mi się, chociaż uklada się na mnie inaczej aniżeli opisywały to wcześniej użytkowniczki.
Na początek jest zielonść ale szybko białe kwiaty ją zagłuszają i zapach jest raczej duszny niż świeżo-zielony. Później próbuje podnosić się trawa i ona zaostrza wyczuwalne nuty.Bardzo przyjemne wrażenie. Przebłyskuje mimoza,wiciokrzew ale róży nie znajduje- i dobrze. Bazowy mech dębowy i piżmo też mają swoje "5 minut". No, właśnie, przysłowiowe 5 minut w tym przypadku ma swoje uzasadnienie, ponieważ zapach jest mało trwały- max 4 godziny, zatem szybko wszystko musi sie zmieścić w tym czasie.Nie pozostaje również ślad zapachowy na ubraniu. Ukazane w propozycjiIneke zielono-kwiatowe nuty są na mnie jakieś przyduszone, zmęczone upałem, takie "wymaglowane" przez żar lejący się z nieba. Biorę poprawkę na czas powstania zapachu;2006r.Dzisiaj nieco inaczej przedstawia się takie nuty. Tym nie mniej, zapach jest ładny, przyjemny w noszeniu , trzymający się raczej blisko skóry i mało trwały. Zanaczam "lubię", bo spodobał mi się, ale mieć na stałę nie chcę. Flakon ciekawy.

Savanoja
Savanoja

Bardzo zielono - kwiatowe, wiosenne. Soczyste i chłodne otwarcie przechodzi w delikatną kwiatowość. Nie mam tu wrażenia sztuczności i syntetyku, dla mnie jest naprawdę przyjemnie. Polecam miłośniczkom kwiatowców, bo to jednak bardziej kwiatowa niż trawiasta kompozycja. Jest lekko, świeżo i słonecznie. Początkowa trawa tutaj jest młoda, soczysta, dająca chłód i relaks. Moc kwiatów wkracza jak wschodzące słońce, przynosząc światło i ciepło tej kreacji.
Parametry niestety takie sobie, projekcja raczej bliskoskórna i wytrzymuje ok 4 godzin.

gardenia

Nadeszły wreszcie ciepłe słoneczne dni a ja sięgnęłam po Balmy Days and Sundays i...muszę coś jeszcze dodać do mojego poprzedniego opisu...
Dawno dawno temu, gdy byłam małą dziewczynką moja Mama miała piękną jasno-zieloną sukienkę w delikatne różowo-liliowo-białe kwiaty. Te kolory były takie soczyste, wesołe. Sukienka była rozkloszowana, z miękkiego mięsistego jedwabiu, powiewała wesoło na wietrze. Pamiętam jak dziś: byłam na wakacjach letnich nad morzem i właśnie wybierałam się z Mamą na spacer. Mama założyła moją ulubioną sukienkę, było piękne ciepłe popołudnie, szłyśmy zacienioną alejką. To był tylko moment, ale to właśnie takie momenty składają się na te szczęśliwe chwile naszego zycia: beztroska i zwykła radość ze słońca, z lata, z wakacji i z bliskości kochanej osoby.
Dziś zaaplikowałam sobie Ineke Balmy Days and Sundays i poczułam, że ten zapach jest jakiś taki świetliście zielony, szukałam w głowie porównania do odczuwanej przeze mnie zieloności i przypomniała mi się sukienka mojej Mamy: zielona, w kwiaty, lekka elegancka a jednocześnie taka radosna i świeża!
Polecam, szczególnie na letnie popołudniowe spacery :)

perfumeholic88
perfumeholic88

To zapach świeży, wiosenny, bardzo optymistyczny i kobiecy tylko niestety nie mój. Oczywiście podoba mi się, ale nie na sobie samej i nie chciałabym go nosić.
Pewnie dlatego, że jest dla mnie za delikatny i zbyt zielono kwiatowy. Dominuje tu frezja z soczysto zielona trawą i mimozą. Jest wiosną, ptaki śpiewają już od rana, a my siedzimy na trawie w naszym ogrodzie, zamykamy oczy i wystawiamy twarz do słońca. Upajamy się jego promienami i chcemy by ta chwila trwała wiecznie.
Kompozycja warta poznania!

gardenia

To pierwsze perfumy od Ineke, jakie testuję.
Już od samego początku wyczuwam świeżą, mydlaną nutę, kwiatową, subtelną, miękką i taką jasną. Te perfumy sa odrobinę słodkie, ale to słodycz kwiatów w ogrodzie, poranna rosa jeszcze pokrywa płatki miękkich kremowych róż, frezja wybija się także ładnie z tego bukietu. Zielone nuty otulają, dodają wigoru, dochodzi tu jeszcze ciekawy rzeski aromat, myślałam, że to jakieś zioła, ale to może być trawa, mieciutka, soczyście zielona, ale tak, jak pozostałe składniki tej kompozycji, nie wybija się nadto, harmonijnie splata się z resztą i gra ładnie na mojej skórze.
Nazwa Balmy Days and Sundays świetnie pasuje do tych perfum, pięknie się rozwijają, zaczynają się mglistym miękkim, mlecznym porankiem, po czym słońce zaczyna ogrzewać naturę i wybijają się świeże zielone nuty trawy, cedru. Wszystko harmonijnie, nienachalnie wymieszane, jak Lazy Sunday, piknik na trawce, spokojnie, na luzie, można na chwile zapomnieć o stresie i ciągłym biegu...Taaak, bardzo podobają mi się te perfumy i polecam je miłośnikom natury, kwiatów i lekkości w perfumach.

Izabela
Izabela

Jestem zachwycona tymi perfumami.
Obawiałam się, że będzie to zwykły, zielony świeżak. A tu takie miłe zaskoczenie.
Według mnie perfumy BD&S to najpiękniejsza frezja, jaką spotkałam w perfumach. Uwielbiam frezje za ich niepozorny wygląd i wspaniały zapach.
Frezja jest otoczona zielonymi nutami trawy, z incydentalną obecnością mimozy i róży.
Jest to zapach czysty (ale nie ma nic wspólnego z chemicznymi nutami, ani z zapachem prania).
Perfumy nasuwają mi skojarzenia z niedzielnym przedpołudniem, z ogrodem skąpanym w letnim słońcu. Na bosaka stąpam po trawie, która ma jeszcze gdzie nie gdzie kropelki rosy.
Delektuję się upajającą wonią frezji, które posadziłam obok tarasu.
Czas płynie tak wolno i leniwie. Nie muszę nic robić, nigdzie się nie śpieszę.
Typowy letni, leniwy dzień. Uwielbiam takie dni, nazywam je dniami szlafrokowymi. Dają niesamowitą energię na pozostałe dni tygodnia, nastrajają pozytywnie, pozwalają naładować akumulatory.
Perfumy określiłabym jako świetliste, zielone i bardzo kobiece.
Ile utrzymują się na skórze? Zapach, jak czas, bardzo powoli ulatnia się ze skóry, po prostu trwa i trwa.
Pokochałam je, myślę, że będą wspaniałym prezentem, który zrobię sobie z okazji imienin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ineke Balmy Days & Sundays, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ineke Balmy Days & Sundays, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balmy Days & Sundays marki Ineke. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balmy Days & Sundays marki Ineke reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Clinique Aromatics Elixir Slava Zaitsev Nikita Slava Zaitsev Maroussia Molinard Habanita M. Micallef Royal Muska Estée Lauder Youth-Dew Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Dita Von Teese Rouge Houbigant Quelques Fleurs Royale Christian Dior Poison Carner Barcelona Rima XI Lancome Magie Noire Cacharel Gloria Serge Lutens Ambre Sultan Annick Goutal Un Matin d`Orage Yves Rocher Neonatura Cocoon Gloria Vanderbilt Vanderbilt Guerlain Samsara Eau de Parfum Cacharel LouLou