Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Angel’s Trumpet Ineke dla kobiet

Angel’s Trumpet Ineke dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

ozonowy
Angel’s Trumpet Ineke dla kobiet Zdjęcia Angel’s Trumpet Ineke dla kobiet Zdjęcia Angel’s Trumpet Ineke dla kobiet Zdjęcia

Angel’s Trumpet marki Ineke to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Angel’s Trumpet został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ineke Ruhland. Nutami głowy są pomarańcza, melon i nuty zielone; nutami serca są cynamon, , brugmansia i ziele angielskie; nutami bazy są cedr virginia i białe piżmo.

Pomarańcza Melon Nuty zielone

Cynamon Brugmansia Ziele angielskie

Cedr Virginia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel’s Trumpet by Ineke.

Angel’s Trumpet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ineke Angel’s Trumpet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ineke Angel’s Trumpet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel’s Trumpet marki Ineke. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel’s Trumpet marki Ineke reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Temperamento Jennifer Lopez Live Luxe Jacadi Jacadi Garcon Teo Cabanel Julia Gale Hayman Delicious Feelings Marc Jacobs Apple Splash Rothenstein Deja Vu Marc O`Polo Marc O`Polo Women Best Company Best Company M. Micallef Watch Mary-Kate and Ashley Olsen One Xerjoff Lua