Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Tihota Indult dla kobiet

Tihota Indult dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 5

lekko korzenny
Tihota Indult dla kobiet Zdjęcia Tihota Indult dla kobiet Zdjęcia Tihota Indult dla kobiet Zdjęcia Tihota Indult dla kobiet Zdjęcia Tihota Indult dla kobiet Zdjęcia Tihota Indult dla kobiet Zdjęcia

Tihota marki Indult to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Tihota został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo i wanilia.

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tihota by Indult.

Manakara

Tihota Recenzje Perfum

Piękna wanilia, spożywcza, z delikatną nutką kremowego, nie przypalonego karmelu. Nie ma w nim nic wyjątkowego, ani złożonego , ale to naprawdę dobrze skomponowany zapach, bez sztuczności typowej dla gorszej jakości zapachów waniliowych, bez nadmiaru cukru. Rewelacyjna trwałość - od rana do wieczora.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Indult Tihota, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Indult Tihota, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tihota marki Indult. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tihota marki Indult reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Indult Manakara Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Thierry Mugler Angel Eau Sucree Thierry Mugler Angel Eau Sucree 2015 Montale Intense Cafe Keiko Mecheri Loukhoum Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Mancera Roses & Chocolate Profumum Roma Acqua e Zucchero Parfums de Marly Herod Laura Mercier Eau Gourmande Vanille Gourmande Thierry Mugler Angel Passion Star Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Mancera Roses Vanille Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Aquolina Black Sugar Serge Lutens Un Bois Vanille By Kilian Forbidden Games Intimissimi Sensuale SoOud Ilham