Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sex in The City Sexy InStyle dla kobiet

Sex in The City Sexy InStyle dla kobiet

tropikalny

Sex in The City Sexy marki InStyle to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sex in The City Sexy został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka i tropikalny owoc; nutami serca są irys, jaśmin, frezja, róża, konwalia i magnolia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, ambra, wanilia i korzeń irysa.

Bergamotka Tropikalny owoc

Irys Jaśmin Frezja Róża Konwalia Magnolia

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sex in The City Sexy by InStyle.

Sex in The City Sexy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum InStyle Sex in The City Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu InStyle Sex in The City Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sex in The City Sexy marki InStyle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sex in The City Sexy marki InStyle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chevignon Chevignon 57 for Her Giorgio Armani Emporio Remix for Her Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Christian Lacroix Eau Florale Bleue Mimmina Mimmina Red Jennifer Lopez Live Platinum Jesse McCartney Wanted Ormonde Jayne Osmanthus Massimo Dutti En Esencia Revlon Love Her Madly Rendezvous Francesco Smalto Fullchoke for Women