Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Sex in The City Seduce InStyle dla kobiet

Sex in The City Seduce InStyle dla kobiet

wodny

Sex in The City Seduce marki InStyle to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Sex in The City Seduce został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są grejpfrut i passiflora; nutami serca są lilia wodna i ambra; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Grejpfrut Passiflora

Lilia wodna Ambra

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sex in The City Seduce by InStyle.

Sex in The City Seduce Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum InStyle Sex in The City Seduce, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu InStyle Sex in The City Seduce, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sex in The City Seduce marki InStyle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sex in The City Seduce marki InStyle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Moschino Couture! Etro Musk Rance 1795 D'Erje Michael Kors Island Capri Apothia Pearl Yves Saint Laurent Parisienne O Boticario Rhea Ghost Captivating Annayake Annayake Pour Elle Light Lulu Beauty Lulamae Paris Hilton Passport South Beach