Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Sex in The City Kiss InStyle dla kobiet

Sex in The City Kiss InStyle dla kobiet

Sex in The City Kiss marki InStyle to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sex in The City Kiss został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i hiacynt; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew i orchidea; nutami bazy są kwiat śliwy, ambrette (piżmo ambrowe) i nuty drzewne.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt

Jaśmin Wiciokrzew Orchidea

Kwiat śliwy Ambrette (piżmo ambrowe) Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sex in The City Kiss by InStyle.

Sex in The City Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum InStyle Sex in The City Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu InStyle Sex in The City Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sex in The City Kiss marki InStyle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sex in The City Kiss marki InStyle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Eau D`Italie Magnolia Romana Guerlain Secret Intention Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Aveda Desert Pure-Fume Joshua Tree Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Scents of Time Night Star Benetton Gold Bourjois Evasion L`Occitane en Provence Fleur Cherie Galimard Shantoung Royal Apothic Versailles Afternoon