Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sex In The City Romantic Wish InStyle dla kobiet

Sex In The City Romantic Wish InStyle dla kobiet

Sex In The City Romantic Wish marki InStyle to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Sex In The City Romantic Wish został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są klementynka i gruszka; nutami serca są jaśmin, szafran, róża i nuty słodkie; nutami bazy są wetyweria i paczula.

Klementynka Gruszka

Jaśmin Szafran Róża Nuty słodkie

Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sex In The City Romantic Wish by InStyle.

Miss Dior (new)

Sex In The City Romantic Wish Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum InStyle Sex In The City Romantic Wish, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu InStyle Sex In The City Romantic Wish, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sex In The City Romantic Wish marki InStyle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sex In The City Romantic Wish marki InStyle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
S-Perfume 100% Love Miller Harris Coeur d`Ete Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Escada Desire Me Oriflame Divine Sensual L`Occitane en Provence Rose Confite Koto Parfums Hello Kitty Woman Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Esme Rene Beautiful U Jeanne Arthes Sexy Me No1 Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume Coleen Rooney Coleen X Black