Marki » I-K » cytrusowe « Grupy

Bergamot Blossom Illuminum dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

ziołowy
Bergamot Blossom Illuminum dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bergamot Blossom marki Illuminum to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bergamot Blossom został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michael Boadi. Nutami głowy są bergamotka, czerwona pomarańcza, cytryna amalfi i papryczka pimento; nutami serca są neroli, tymianek i czarny pieprz; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i labdanum.

Bergamotka Czerwona pomarańcza Cytryna Amalfi Papryczka pimento

Neroli Tymianek Czarny pieprz

Piżmo mech dębowy Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bergamot Blossom by Illuminum.

Bergamot Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Illuminum Bergamot Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Illuminum Bergamot Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bergamot Blossom marki Illuminum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bergamot Blossom marki Illuminum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Caron Eaux de Caron Fraiche HRH Princess Elizabeth Jelisaveta Accord Parfait Citron & Mandarine Demeter Fragrance Pink Grapefruit Lili Bermuda Fresh Water JoAnne Bassett Sparkling Citrus Bronnley Lime & Bergamot Clean Summer Linen Roger Vivier Le Neroli Faberlic Donna Felice Lush Big