Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Happiology Bamboo & Agave Illume dla kobiet

Happiology Bamboo & Agave Illume dla kobiet

ozonowy
wodny

Happiology Bamboo & Agave marki Illume to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos, bambus, cytryna amalfi, lima, ogórek i figa.

Lotos Bambus Cytryna Amalfi Lima Ogórek Figa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Happiology Bamboo & Agave by Illume.

Happiology Bamboo & Agave Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Illume Happiology Bamboo & Agave, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Illume Happiology Bamboo & Agave, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Happiology Bamboo & Agave marki Illume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Happiology Bamboo & Agave marki Illume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Thierry Mugler Cologne Summer Flash Cartier Declaration Essence Air-Val International Disney Mickey Frederic Malle Outrageous! Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Shu Uemura Fleur de Source Yves Rocher Trimaran Royall Fragrances Royall Mandarin Miller Harris Fleurs de Bois Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Kristel Saint Martin KSM