Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Happiology Bamboo & Agave Illume dla kobiet

Happiology Bamboo & Agave Illume dla kobiet

ozonowy
wodny

Happiology Bamboo & Agave marki Illume to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos, bambus, cytryna amalfi, lima, ogórek i figa.

Lotos Bambus Cytryna Amalfi Lima Ogórek Figa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Happiology Bamboo & Agave by Illume.

Happiology Bamboo & Agave Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Illume Happiology Bamboo & Agave, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Illume Happiology Bamboo & Agave, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Happiology Bamboo & Agave marki Illume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Happiology Bamboo & Agave marki Illume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Moschino Friends Men Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Elizabeth Arden Iced Green Tea Lostmarch Atao Fresh Citron de Vigne Guerlain Eau de Guerlain Kenzo Power Cologne O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Norma Kamali Olive You DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Acorelle Lotus Bambou CnR Create Cancer for Men