Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

piaskowy
morski
słony
Voile Blanche Il Profvmo dla kobiet Zdjęcia

Voile Blanche marki Il Profvmo to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Voile Blanche został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak woda morska, piasek i nuty kwiatowe.

Woda morska Piasek Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voile Blanche by Il Profvmo.

Voile Blanche Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

W moim odczuciu ten zapach jest nieco kosmiczny bo czuję tutaj wyciągnięte z brudnej sadzawki mydło dove. I to nie jest coś czym chciałabym pachnieć. Lubię czasem ponosić wodne zapachy, kwiatowe, lekkie, ale tu mi coś przeszkadza. Może ta dziwna wizja kąpieli w brudnym stawie, bo piasek czuję, niestety nie olfaktorycznie ale pod stopami i mam wrażenie że zaraz przyssą się do mnie jakieś pijawki. Owszem czuć tu trochę wodnych kwiatów, ale to nie królewskie lotosy czy nasze polskie grzybienie, raczej jaskry wodne, takie z maluśkimi kwiatuszkami, i dużo, dużo mokrej trawy (jak to w sadzawce :P) Myślę, że mogą kogoś zainteresować, są w pewnym sensie oryginalne i krajobraz jaki ukazują też piękny ale raczej z pozycji stojącego na brzegu niż kąpiącego się. Poza tym za bardzo boję się pijawek więc podziękuję :)
Trwałość niestety (albo stety) słaba, 3 godziny i znika.
U mnie trafiają na listę „nie lubię” ale testować polecam bo może kogoś akurat zauroczą.

garygarfild
garygarfild

pierwsze wrazenie( podobnie jak u Beaty) trawa w trakcie koszenia, po chwili jednak się ulatnia i ustepuje miejsca lekkim nutom mieszanki zieleni z dobrym mydlem toaletowym. zapach bliskoskorny, delikatny. wody i piasku ani krzty nie wyczuwam. Trwalość i projekcja pozostawia wiele do zyczenia.

Beata Maria
Beata Maria

Zapach ponoć wodno-kwiatowy, jednak raczej określiłabym go jako wodno-zielony. Przede wszystkim wyczuwam zielone łodyżki, rośliny bagienne, trawę w trakcie koszenia. Dosyć szybko przyszło skojarzenie z ogródkiem nilowym Hermesa.Woda jest wyczuwalna. Piasek średnio ale jednak też.Nuty kwiatowe najmniej. Znakomity zapach na upalne dni. Świetnie przynosi zapachowe ukojenie.Trwałość i projekcja średnie, mimo to wart polecenia.

Voile Blanche by Il Profvmo 2.20 out of 5 based on 6 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Voile Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Voile Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voile Blanche marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voile Blanche marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Courreges Courreges in Blue Lanvin Oxygene Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Bond No 9 Hamptons Montana Montana en Turquoise Celine Dion Chic Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Tous H2O Ulric de Varens Mini Blue Coty Ghost Myst Faberlic Alisez Royal Apothic City Of Angels