Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Vent de Jasmin Il Profvmo dla kobiet

Vent de Jasmin Il Profvmo dla kobiet

Vent de Jasmin marki Il Profvmo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Vent de Jasmin został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vent de Jasmin by Il Profvmo.

Vent de Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Vent de Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Vent de Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vent de Jasmin marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vent de Jasmin marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Aftelier Jasmine Single Guy Laroche Clandestine Mandarina Duck Mandarina Duck Bath and Body Works Velvet Tuberose Adidas Energy Game Oriflame Miss O Club Prive Regency Cosmetics Sultre Norma Kamali Zagara Revlon Jean Nate Yves Rocher Pivoine Principessa Beauty Bellocia