Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Osmo Scents Vetiver de Java Il Profvmo dla mężczyzn

Osmo Scents Vetiver de Java Il Profvmo dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Osmo Scents Vetiver de Java marki Il Profvmo to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest wetyweria; nutą bazy jest nuty drzewne.

Cytrusy

Wetyweria

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Vetiver de Java by Il Profvmo.

Osmo Scents Vetiver de Java Recenzje Perfum

Osmo Scents Vetiver de Java by Il Profvmo 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Vetiver de Java marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Vetiver de Java marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Avon Wish of Peace Omega Omega Aqua Terra Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black Donna Karan DKNY Be Delicious Men Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Jennifer Lopez Deseo for Men Estée Lauder Pleasures Intense for Men Smell Bent Felix Navidad Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man LR Terminator Remy Latour Cigar Commander Oriflame DeMarco