Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Osmo Scents Vanille Bourbon Il Profvmo dla kobiet

Osmo Scents Vanille Bourbon Il Profvmo dla kobiet

Osmo Scents Vanille Bourbon marki Il Profvmo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Nutę głowy stanowi kwiat cytryny; nutami serca są orchidea, gardenia tahitańska i heliotrop; nutami bazy są ambra, drzewo różane i wanilia.

Kwiat cytryny

Orchidea Gardenia tahitańska Heliotrop

Ambra Drzewo różane Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Vanille Bourbon by Il Profvmo.

Osmo Scents Vanille Bourbon Recenzje Perfum

Nell
Nell

Ubóstwiam zapachy "gourmandowe": czekoladowe, kokosowe, karmelowe, no i oczywiście waniliowe.
Tymi perfumami przeżywam jednak rozczarowanie: to niestety nie jest "moja" wanilia. Jest za sucha, mało słodka, jakaś taka płaska i toporna oraz - niestety - trochę sztuczna. Brakuje mi ociupinki, nie wiem jak to określić ... może właśnie jakiegoś rodzaju świeżości, wilgotności... No nie no, po prostu czuję syntetyk, od którego lekko mdli... A ja szukam takiej typowo kulinarnej wanilii, mocno słodkiej, ale też i jednocześnie delikatnej i miękkiej, takiej "puchatej".

Miałam kiedyś wodę waniliową z Yves Rocher, której szybko się zresztą pozbyłam, i Il Profvmo jest tylko trochę od niej lepsza, a za to o ile droższa ...!
Jestem też raczej rozczarowana jej trwałością, nie żeby się ulatniała po 30 minutach, ale oczekiwałam więcej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Vanille Bourbon marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Vanille Bourbon marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frapin 1270 Yves Saint Laurent Nu Aramis Tuscany Per Donna Tom Ford Noir de Noir Mauboussin Histoire d`Eau Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Molinard Habanita L'Esprit Hermes L’Ambre des Merveilles Trussardi Python Lubin Akkad Guerlain Shalimar Guerlain Samsara Eau de Parfum Angel Schlesser Oriental Soul Pour Femme Atelier Cologne Santal Carmin Bijan Bijan VIP Women Nasomatto Narcotic Venus Guerlain Rose Nacree du Desert Van Cleef & Arpels Birmane Fragonard Grain de Soleil Boucheron Initial