Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Osmo Scents Vanille Bourbon Il Profvmo dla kobiet

Osmo Scents Vanille Bourbon Il Profvmo dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Osmo Scents Vanille Bourbon marki Il Profvmo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Nutę głowy stanowi kwiat cytryny; nutami serca są orchidea, gardenia tahitańska i heliotrop; nutami bazy są ambra, drzewo różane i wanilia.

Kwiat cytryny

Orchidea Gardenia tahitańska Heliotrop

Ambra Drzewo różane Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Vanille Bourbon by Il Profvmo.

Osmo Scents Vanille Bourbon Recenzje Perfum

Osmo Scents Vanille Bourbon by Il Profvmo 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Vanille Bourbon marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Vanille Bourbon marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Aftelier Cacao Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Cacharel Noa Gold Frapin 1270 Giorgio Armani Attitude Extreme Animale Animale for Men Kylie Minogue Inverse Pacifica Madagascar Spice DSH Perfumes Epices d'Hiver Joop! Joop! Homme Hot Contact Bijan B Exquisite for Men