Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Osmo Scents Patchouli Noir Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Osmo Scents Patchouli Noir Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 2

Osmo Scents Patchouli Noir marki Il Profvmo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Nutę głowy stanowi nuty kwiatowe; nutą serca jest paczula; nutami bazy są nuty drzewne i Żywica.

Nuty kwiatowe

Paczula

Nuty drzewne Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Patchouli Noir by Il Profvmo.

Osmo Scents Patchouli Noir Recenzje Perfum

aranka
aranka

Bardzo piękna i poprawna paczula.
Zapach mocno emanujący,ale nie męczący.
Zapach świętnie sprawdza sie jako sedno do kompozycji własnej-indywidualnej.
Nie znam innej marki(OSMO),której zapachy można ze sobą tak fantastycznie łaczyć !
Ja postanowiłam do Patchouly Noir "dodać"nieco Musc Bleu
i to było to!
Uzyskałam niepowtarzalną kompozycje piżmo-paczula z nieco cielesną nutą.
Zachwyt mojego otoczenia wyraznie świadczy że zapach jest bardzo udany.

Osmo Scents Patchouli Noir by Il Profvmo 4.00 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Patchouli Noir marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Patchouli Noir marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin En Mediterranee Annayake Miyako Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Lubin Akkad Serge Lutens Fille en Aiguilles L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Lalique Perles De Lalique Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie L`Artisan Parfumeur Navegar Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Serge Lutens Rousse Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Donna Karan Black Cashmere Montale Greyland Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Fendi Fendi Theorema Amouage The Library Collection Opus X