Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Osmo Scents Patchouli Noir Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Osmo Scents Patchouli Noir Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 4

Osmo Scents Patchouli Noir marki Il Profvmo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Nutę głowy stanowi nuty kwiatowe; nutą serca jest paczula; nutami bazy są nuty drzewne i Żywica.

Nuty kwiatowe

Paczula

Nuty drzewne Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Patchouli Noir by Il Profvmo.

Patchouly

Osmo Scents Patchouli Noir Recenzje Perfum

aranka
aranka

Bardzo piękna i poprawna paczula.
Zapach mocno emanujący,ale nie męczący.
Zapach świętnie sprawdza sie jako sedno do kompozycji własnej-indywidualnej.
Nie znam innej marki(OSMO),której zapachy można ze sobą tak fantastycznie łaczyć !
Ja postanowiłam do Patchouly Noir "dodać"nieco Musc Bleu
i to było to!
Uzyskałam niepowtarzalną kompozycje piżmo-paczula z nieco cielesną nutą.
Zachwyt mojego otoczenia wyraznie świadczy że zapach jest bardzo udany.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Patchouli Noir marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Patchouli Noir marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Hermes Un Jardin En Mediterranee Annayake Miyako Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Lubin Akkad Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Serge Lutens Fille en Aiguilles L`Artisan Parfumeur Mechant Loup L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Lalique Perles De Lalique Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie L`Artisan Parfumeur Navegar Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Serge Lutens Rousse Montale Greyland Donna Karan Black Cashmere Rouge Bunny Rouge Embers