Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Osmo Scents Nymphea Il Profvmo dla kobiet

Osmo Scents Nymphea Il Profvmo dla kobiet

wodny

Osmo Scents Nymphea marki Il Profvmo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, lotos, lilia wodna, bambus, pomarańcza, róża, konwalia, brzoskwinia, biały miód i figa.

Jaśmin Lotos Lilia wodna Bambus Pomarańcza Róża Konwalia Brzoskwinia Biały miód Figa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Nymphea by Il Profvmo.

Osmo Scents Nymphea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Nymphea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Nymphea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Nymphea marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Nymphea marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum Kathy Hilton My Secret Memo Sundance Liz Claiborne Liz Claiborne Tiffany Tiffany The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Miller Harris Geranium Bourbon Fragonard Freesia Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Lili Bermuda Oleander American Beauty Beloved