Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Osmo Scents Nymphea Il Profvmo dla kobiet

Osmo Scents Nymphea Il Profvmo dla kobiet

wodny

Osmo Scents Nymphea marki Il Profvmo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, lotos, lilia wodna, bambus, pomarańcza, róża, konwalia, brzoskwinia, biały miód i figa.

Jaśmin Lotos Lilia wodna Bambus Pomarańcza Róża Konwalia Brzoskwinia Biały miód Figa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Nymphea by Il Profvmo.

Osmo Scents Nymphea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Nymphea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Nymphea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Nymphea marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Nymphea marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Yves Rocher Pur Desir de Lilas Salvador Dali Little Kiss Cherry Perry Ellis 360° Black for Women Christian Tortu Christian Tortu Eau de Toilette Demeter Fragrance Wet Garden Rothenstein Cri de Fleur Stella McCartney Sheer Stella 2010 Skeem Vintage Peony Skeem Sweet Pea and Vanilla Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach