Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Osmo Scents Musc Bleu Il Profvmo dla kobiet

Osmo Scents Musc Bleu Il Profvmo dla kobiet

żółtych kwiatów

Osmo Scents Musc Bleu marki Il Profvmo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Nutę głowy stanowi cyklamen; nutami serca są geranium i ylang-ylang; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Cyklamen

Geranium Ylang-ylang

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Musc Bleu by Il Profvmo.

Osmo Scents Musc Bleu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Musc Bleu marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Musc Bleu marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune ID Parfums Ame Toscane L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Jette Joop Jette Avon Bond Girl 007 Borsalino Borsalino Pour Elle Guepard Espiegle Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Tom Ford Azure Lime Barbara Orbison Pretty Woman Bond No 9 Washington Square La Bouquetiere Embrasse Moi