Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Osmo Scents Mandarine Il Profvmo dla kobiet

Osmo Scents Mandarine Il Profvmo dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Osmo Scents Mandarine marki Il Profvmo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są pomarańcza i heliotrop; nutami bazy są cytrusy i nuty drzewne.

Mandarynka

Pomarańcza Heliotrop

Cytrusy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Mandarine by Il Profvmo.

Mandarine

Osmo Scents Mandarine Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Nie ma piękniejszej mandarynki w perfumach niż zaproponowana przez Il Profumo.
Perfumy osmotyczne, strukturę, formę mają wręcz oleistą, przez to trwałość doskonała.
Buteleczka minimalistyczna z ciekawą graficznie etykietką, bardzo w moim guście.
Kocham ten zapach i to nr 1 w kategorii cytrusowych zapachów.
Idealna, naturalna mandarynka wraz z aromatyczną skórką i pełna słodyczy, naturalnej słodyczy.
Cudna na wiosnę/lato, ale i na mroźną zimę, żeby dodać energii i humoru, endorfiny zapachowe.
Ideał, nigdy nic nie pobije tego zapachu w kategorii cytrusów, nigdy, tego jestem w 100% pewna.
Szkoda, że jak zużyję, to tak ciężko będzie ją zdobyć.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Mandarine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Mandarine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Mandarine marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Mandarine marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Izod Izod Caudalie Fleur de Vigne L`Erbolario Orangerie Frederic Malle Cologne Bigarade Fresh Citron de Vigne Strange Invisible Perfumes Fire and Cream M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Amway Opportune Sport Intelligent Nutrients Awaken