Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Osmo Scents Gardenia Royal Il Profvmo dla kobiet

Osmo Scents Gardenia Royal Il Profvmo dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

tuberozowy

Osmo Scents Gardenia Royal marki Il Profvmo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, piwonia, jaśmin, tuberoza i piżmo.

Gardenia Piwonia Jaśmin Tuberoza Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Gardenia Royal by Il Profvmo.

Osmo Scents Gardenia Royal Recenzje Perfum

Jeden z najpiękniejszych kwiatowych zapachów, jakie znam. Nie jest specjalnie złożony - to zapach gardenii, ale czysty, dziewczęcy i niewinny. Przypomina chwilami zapach mirabelek.

Jest bardzo statyczny, właściwie się nie zmienia, dopiero pod koniec dołącza bardzo delikatna nuta pudru.

Śliczny zapach - ma dla mnie szczególne znaczenie. Natknęłam się na niego w bardzo kiepskim okresie mojego życia, waliło się wszystko - a on był wtedy dla mnie niczym promień światła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Gardenia Royal marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Gardenia Royal marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Love Nina Ricci L'Air du Temps Jacomo Paradox Michael Kors Very Michael Kors Yardley Magnolia Neil Morris Rainflower Kate Moss Kate Summer Time biehl parfumkunstwerke al01 Rothenstein Deja Vu Rodin Lush Flower Market Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010 JoAnne Bassett Chantelle