Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Osmo Scents Encens Epice Il Profvmo dla mężczyzn

Miałem: 3

dymny
tytoniowy

Osmo Scents Encens Epice marki Il Profvmo to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi Żywica; nutami serca są tytoń i nuty przyprawowe; nutami bazy są olibanum i nuty drzewne.

Żywica

Tytoń Nuty przyprawowe

Olibanum Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Encens Epice by Il Profvmo.

Osmo Scents Encens Epice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Encens Epice marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Encens Epice marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Organza Indecence Gucci Envy for Men Elizabeth Taylor Passion for Men Alfred Dunhill Desire for a Man Yves Rocher Voile d'Ambre Laura Biagiotti Venezia Uomo Adidas Adidas Victory League Geoffrey Beene Grey Flannel Ramon Molvizar Luna Moon DSH Perfumes Jitterbug for Men FUBU Plush En Voyage Perfumes Makeda