Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Osmo Scents Citron Sauvage Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Osmo Scents Citron Sauvage Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
miodowy

Osmo Scents Citron Sauvage marki Il Profvmo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są nuty kwiatowe i przyprawy; nutami bazy są miód i anyż gwiazdkowaty.

Cytrusy

Nuty kwiatowe Przyprawy

Miód Anyż gwiazdkowaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Citron Sauvage by Il Profvmo.

Osmo Scents Citron Sauvage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Citron Sauvage marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Citron Sauvage marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Aroma Tonic Annick Goutal Eau du Sud Escada Escada Sport  Sport Spirit Air-Val International Spiderman Guerlain L'Âme d'Un Héros Oriflame In Tune Gant Gant Silver Kenzo Power Cologne Eclectic Collections Factor Illume Happiology Yuzu Mint Keiko Mecheri Mulholland Ortigia Sicilia Orange Blossom