Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Osmo Scents Cannabis Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

dymny
ziołowy

Osmo Scents Cannabis marki Il Profvmo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Osmo Scents Cannabis został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak konopie indyjskie, nuty kwiatowe i ambra.

Konopie indyjskie Nuty kwiatowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Cannabis by Il Profvmo.

Osmo Scents Cannabis Recenzje Perfum

ganglion
ganglion

Wąchając te perfumy przychodzi mi na myśl toksyczna łąka. Kwiaty mają upiorne fluorescencyjne kolory i odurzający słodko-kwaśny zapach wwiercający się w mózg. Na szczycie tej upiornej woni, w jej "posmaku", w resztce powietrza, która zostaje w nosie po wdechu, czuć cień konopi. Jakby kwiaty były za mało narkotyczne. Po jakiejś godzinie zapach zaczyna się ocieplać, zmienia kolor na bursztynowy, chociaż kwiaty dalej straszą. I tak sobie trwa uspokajając się coraz bardziej i przechodząc na jasną stronę mocy.
Projekcja przez pierwszą godzinę bardzo dobra, potem trochę cichnie, ale dalej jest dobrze wyczuwalny. Zmyłam go z ręki w piątej godzinie. Ale chyba nie odważę się na test globalny, chociaż jest intrygujący i ogólnie przyjemny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Cannabis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Cannabis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Cannabis marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Cannabis marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Serpentine Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Ulric de Varens Varens Kiss Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Mango MNG Cut for Woman Charles Jourdan L`Insolent Animale Animale Animale Bvlgari BLV Eau de Parfum II Halston Halston Woman Ava Luxe Rosa de la Luz M∙A∙C Asphalt Flower Jean Paul Gaultier Classique X Extrait