Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Osmo Scents Brise de Lavande Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Osmo Scents Brise de Lavande Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

morski
ziołowy

Osmo Scents Brise de Lavande marki Il Profvmo to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Nutami głowy są nuty zielone i woda morska; nutami serca są lawenda, werbena cytrynowa i kolendra; nutą bazy jest nuty drzewne.

Nuty zielone Woda morska

Lawenda Werbena cytrynowa Kolendra

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmo Scents Brise de Lavande by Il Profvmo.

Osmo Scents Brise de Lavande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmo Scents Brise de Lavande marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmo Scents Brise de Lavande marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Hugo Boss Boss Selection Alfred Sung Sung Homme Perry Ellis Portfolio Elite for Men Exte J`S Exte Man Bond No 9 Chez Bond Charles Jourdan Un Homme Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Jaguar Jaguar Azzaro Pure Lavender Vicky Tiel Ulysse Ben Sherman 2TONE Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme