Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Multiflor Line Blanche Jacinthe Il Profvmo dla kobiet

Multiflor Line Blanche Jacinthe Il Profvmo dla kobiet

wodny
Multiflor Line Blanche Jacinthe Il Profvmo dla kobiet Zdjęcia

Multiflor Line Blanche Jacinthe marki Il Profvmo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Multiflor Line Blanche Jacinthe został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi hiacynt wodny; nutami serca są jaśmin i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są piżmo, galbanum i ambra.

Hiacynt wodny

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Piżmo Galbanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Multiflor Line Blanche Jacinthe by Il Profvmo.

Multiflor Line Blanche Jacinthe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Multiflor Line Blanche Jacinthe marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Multiflor Line Blanche Jacinthe marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Cherry Blossom Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Krizia Moods by Krizia Donna Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Woods of Windsor True Rose Houbigant Quelques Fleurs Royale Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Sanrio Hello Kitty Diamond Edition M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Adolfo Dominguez Noche de Rosas Faberlic Charme