Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Multiflor Line Blanche Jacinthe Il Profvmo dla kobiet

Multiflor Line Blanche Jacinthe Il Profvmo dla kobiet

wodny
Multiflor Line Blanche Jacinthe Il Profvmo dla kobiet Zdjęcia

Multiflor Line Blanche Jacinthe marki Il Profvmo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Multiflor Line Blanche Jacinthe został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi hiacynt wodny; nutami serca są jaśmin i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są piżmo, galbanum i ambra.

Hiacynt wodny

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Piżmo Galbanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Multiflor Line Blanche Jacinthe by Il Profvmo.

Multiflor Line Blanche Jacinthe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Multiflor Line Blanche Jacinthe marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Multiflor Line Blanche Jacinthe marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Naomagic Escada Tender Light Liz Claiborne Lucky Number 6 Paul Smith Paul Smith Rose Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Creed Tubereuse Indiana L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Gres Cabotine Sensuelle Tallulah Jane Tallulah Ebba Los Angeles Miss Alex Jill Stuart Night Blooming Lily Novaya Zarya Landysh