Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Ginger Osmo Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Ginger Osmo Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2

Ginger Osmo marki Il Profvmo to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ginger Osmo został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir.

Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ginger Osmo by Il Profvmo.

Ginger Osmo Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Miało być dynamicznie, energetycznie i przestrzennie. Niestety, jest mdło.Mdło i nudno:-(. No coż zawiodłam się, nie tego się spodziewałam po imbirowym zapachu.Po pewnym czasie ta mdłośc i nudność lekko wycisza się i na siłę dopatruję się jakiejś leciuteńkiej jak mgiełka nuty kolońskiej- ale może tylko mi się wydaje... Być może w kompozycji z jakimś innym zapachem tej firmy wyszłaby jakaś interesująca mieszanka, jednak sam w sobie nie podoba mi się.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Ginger Osmo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Ginger Osmo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ginger Osmo marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ginger Osmo marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Joop! Jump Summer Temptation Liz Claiborne Curve Chill for Men Gant Gant Summer 2009 Azzaro Pure Cedrat Le Jardin Retrouve Citron Boboli James Heeley Cedre Blanc Thymes Moonflower Sinfonia di Note Poudre d'Epices Michel Germain Deauville pour Homme Melvita Appetizing Spices Nejma Puro