Marki » I-K » aromatyczno - zielone « Grupy

Miałem: 2

wodny
ozonowy
Fleur de Bambu Il Profvmo dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Bambu marki Il Profvmo to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Fleur de Bambu został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi herbata; nutami serca są lotos, lilia wodna, bambus i ryż; nutą bazy jest bluszcz.

Herbata

Lotos Lilia wodna Bambus Ryż

Bluszcz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Bambu by Il Profvmo.

Fleur de Bambu Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo piękny zapach. Kocham go za spokój który niesie. Zakwalifikowany do grupy aromatyczno -zielonej. Ja raczej wpisałabym go na listę zielono- kwiatową. Składniki subtelne i delikatne.Ryżowa herbata podana na początek miłego dnia dopuszcza do głosu lotos i lilię wodną- widzicie już piękny japoński ogród? Tak, te perfumy kojarzą nmi się z Japonią, bielą szczytów Fidżi, wszechobecną uprzejmością. W dalszej części zapachu dominuje bambus we wszelkiej postaci: kwiaty, łodygi, liście i znów nmleko ryżowe na dodatek. Całośc spowita bluszczem. Bardzo zgrabnie,niezwykle subtelnie ale jednocześnie dosyć wyraziście. Bardzo polecam. Piękny. Trwałośc średnia, projekcja na długość ramion, flakon elegancki.

Fleur de Bambu by Il Profvmo 2.83 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Fleur de Bambu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Fleur de Bambu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Bambu marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Bambu marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Cerruti Image Christian Dior Jules Perry Ellis Perry Man Ted Lapidus Blueted Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Opus Oils Absintheo Nina Ricci Signoricci O Boticario Uomini Jovan White Musk Truefitt & Hill Grafton Thymes Olive Leaf Adolfo Dominguez Te Verde