Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Eclair de Tubéreuse Il Profvmo dla kobiet

Eclair de Tubéreuse Il Profvmo dla kobiet

tuberozowy

Eclair de Tubéreuse marki Il Profvmo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eclair de Tubéreuse został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza.

Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eclair de Tubéreuse by Il Profvmo.

Eclair de Tubéreuse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Eclair de Tubéreuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Eclair de Tubéreuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eclair de Tubéreuse marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eclair de Tubéreuse marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Elixir Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Perry Ellis Perry Ellis f Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink The Different Company Bois d`Iris Arrogance Angelique Arrogance Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Demeter Fragrance Lilac JoAnne Bassett Camille Ebba Los Angeles Miss Pilar