Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Eclair de Tubéreuse Il Profvmo dla kobiet

Eclair de Tubéreuse Il Profvmo dla kobiet

tuberozowy

Eclair de Tubéreuse marki Il Profvmo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eclair de Tubéreuse został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza.

Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eclair de Tubéreuse by Il Profvmo.

Eclair de Tubéreuse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Eclair de Tubéreuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Eclair de Tubéreuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eclair de Tubéreuse marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eclair de Tubéreuse marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Patou Joy Mary Kay Elige Il Profvmo Cafe Vert Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Ramon Molvizar Goldskin Oscar de la Renta Oscar Sheer Freesia Profumum Roma Tuberosa Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Taylor of London Elegant Rose Elizabeth Arden Pretty Limited Edition