Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Coquelicot Il Profvmo dla kobiet

Coquelicot Il Profvmo dla kobiet

Mam: 1

Coquelicot marki Il Profvmo to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Coquelicot został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, paczula, plumeria, bambus, jaśmin, hiacynt, melon, wetyweria, wisteria, róża i mekonops.

Ambra Paczula Plumeria Bambus Jaśmin Hiacynt Melon Wetyweria Wisteria Róża Mekonops

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coquelicot by Il Profvmo.

Coquelicot Recenzje Perfum

Coquelicot by Il Profvmo 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Coquelicot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Coquelicot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coquelicot marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coquelicot marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Pierre Cardin Rose by Cardin Caron Pour Une Femme de Caron Bruno Acampora Prima T Weil Secret De Venus Grossmith Hasu-no-Hana Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Arno Sorel Mitsy Daisy Fuentes Dianoche Day Guess Guess Original Gosh KAOS Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong