Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Chocolat Frais Il Profvmo dla kobiet

Chocolat Frais Il Profvmo dla kobiet

kakaowy

Chocolat Frais marki Il Profvmo to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są piołun, zielone jabłko i kwiat migdałowca; nutami serca są kakao, karambola, granat i brzoskwinia; nutami bazy są heliotrop, nuty drzewne i wanilia.

Piołun Zielone jabłko Kwiat migdałowca

Kakao Karambola Granat Brzoskwinia

Heliotrop Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chocolat Frais by Il Profvmo.

Angel

Chocolat Frais Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo ciekawy i ładny zapch. Mimo iż czekoladowe kompozycje omijam z daleka, dałam się namówić na próbę i okazało się, że było warto:-). Już w otwarciu oprócz rzeczonej czekolady czuje się owocowe nuty. Z czasem czekolada gęstnieje ale nie odrzuca, jest bardziej kakaowa, z dodatkiem posypki migdałowej i wanilii. Jest znów zdecydowanie mocniej i tak już pozostaje do końca.Bardzo przyjemne wrażenia, zapach godny uwagi. Flakon w stylistyce Il Profvmo.

marta34
marta34

Piękny , mocny i trwały zapach.Czekolada,ale gorzka,może kako,jaśmin ...jest to unisex ale kompletnie nie wyobrażam go sobie na mężczyźnie! Zapach gęsty, sexowny,bogaty...mi osobiście w troszeczkę przypomina Angel, ale to w ostanich nutach, może to ten jasmin! Polecam bo bardzo orginalny i cudowny zapaszek!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Chocolat Frais, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Chocolat Frais, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chocolat Frais marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chocolat Frais marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Far Away Vivienne Westwood Anglomania L`Erbolario Dolcelisir Madonna Truth or Dare Liu Jo Liu Jo Eau de Parfum Viktor&Rolf Flowerbomb Rose Explosion Cacharel Lou Lou Blue Naomi Campbell Queen of Gold Trussardi Donna Trussardi 2011 Yves Rocher Secret d`Essences Neroli ScentStory 24 Gold Oud Edition Cacharel LouLou Inubi Storm Jo Malone Black Vetyver Cafe Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Oriflame My Red by Demi Moore Halle Berry Closer Montale Sweet Oriental Dream Queen Latifah Queen of Hearts Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum