Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Chocolat Amere Il Profvmo dla mężczyzn

Chocolat Amere Il Profvmo dla mężczyzn

kakaowy

Chocolat Amere marki Il Profvmo to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są galbanum, gałka muszkatołowa i imbir; nutami serca są jaśmin, róża i kakao; nutami bazy są olibanum i drzewo sandałowe.

Galbanum Gałka muszkatołowa Imbir

Jaśmin Róża Kakao

Olibanum Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chocolat Amere by Il Profvmo.

Joop! Femme

Chocolat Amere Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Kolejny zapach który uważam za uniseks a przypisywany jest tylko mężczyznom. Protestuję.Owszem, może niektóre składniki są ,mało kobiece, ale i tak bym dyskutowała.Typowe kwiecie-jaśmin i róża- faktycznie jest bardzo neutralne, jednak to nie powód aby zaliczyć zapach do męskich.
Chocolat Amere jest kakaowo-czekoladowo-balsamiczny z lekkim aspektem świżości.
Dominujące czekoladowe akordy są niezwykle przyjemne i nie męczące! Nawet wysoka temperatuja nie dyskwalifikuje tego zapachu bowiem jest w nim taka dawka świeżości która broni przed zamuleniem. Piękna gałka muszkatołowa lekko i delikatnie wyczuwalny imbir zaostrzają tę kompozycję. Zapach ładnie się układa nie jest nadzwyczajnie trwały, daje radę około 6 godzin, a projekcja jest maksymalnie na długość ramion. Przyjemna czekoladowo- przyprawowo,nadajaca się na każdą porę roku propozycja od Il Profvmo. Flakon utrzymany w stylizacji firmy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Chocolat Amere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Chocolat Amere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chocolat Amere marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chocolat Amere marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rouge Bunny Rouge Embers Rance 1795 Avant le Jour Comme des Garcons Floriental Michal Szulc Sale Perfume 01 Escentric Molecules Molecule 01 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Frapin 1270 Versace Versense Serge Lutens Chergui Il Profvmo Fleur de Bambu Maria Candida Gentile Sideris Lalique Living Lalique Mancera Aoud Café Mona di Orio Vanille Sisley Soir d'Оrient Olfactive Studio Chambre Noire Annick Goutal Nuit Etoilee Thierry Mugler Angel Muse La Prairie Midnight Rain Carner Barcelona Cuirs