Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Chocolat Amere Il Profvmo dla mężczyzn

Chocolat Amere Il Profvmo dla mężczyzn

kakaowy

Chocolat Amere marki Il Profvmo to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są galbanum, gałka muszkatołowa i imbir; nutami serca są jaśmin, róża i kakao; nutami bazy są olibanum i drzewo sandałowe.

Galbanum Gałka muszkatołowa Imbir

Jaśmin Róża Kakao

Olibanum Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chocolat Amere by Il Profvmo.

Chocolat Amere Recenzje Perfum

Chocolat Amere by Il Profvmo 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Chocolat Amere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Chocolat Amere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chocolat Amere marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chocolat Amere marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Serge Lutens Rousse Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Isabela Capeto Isabela Capeto Frapin Caravelle Epicee Sahlini Parfums Femininde Carolina Herrera CH Men Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir Demeter Fragrance Cinnamon Toast Antonio Banderas The Secret Gutenberg Parfums Gutenberg Limited Swiss Arabian Habeitak