Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Aria di Mare Il Profvmo dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 2

morski
słony

Aria di Mare marki Il Profvmo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi nuty morskie; nutami serca są nuty kwiatowe, lilia i janowiec barwierski; nutami bazy są piżmo i gardenia tahitańska.

Nuty morskie

Nuty kwiatowe Lilia Janowiec barwierski

Piżmo Gardenia tahitańska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aria di Mare by Il Profvmo.

Acqua di Sale
Fiore dell'Onda
Pioggia Salata
Type C
Sea Rem

Aria di Mare Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Zdecydowanie letnie perfumy. Piekna morska bryza,lekka i chłodząca ale nie banalna. Zapach zaliczony do kategorii kwiatowej, sądzę,że raczej powinien znaleźc się w wodno-kwiatowej. Nuty morskie są pierwszoplanowe, kwiaty pobrzekują w tle- głównie jaśmin i gardenia. Trwałośc i projekacja nie należą do porażajacych, zadowalające. Zapach układa się subtelnie, jest dobrym dopelnieniem na upalny dzień. Jednak w swojej kategorii nie powala na kolana. Zdecydowanie wolę Acqua di Sale PVR, jednak wielu osobom na pewno przypadnie do gustu. Uniseks w prostym, sródziemnomorskim flakonie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Aria di Mare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Aria di Mare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aria di Mare marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aria di Mare marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frederic Malle Une Rose Annick Goutal Songes L`Artisan Parfumeur Batucada Hermes L’Ambre des Merveilles Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Estée Lauder Amber Mystique Hermes Eau des Merveilles L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Yves Rocher Pur Desir de Rose Serge Lutens Santal Majuscule Annick Goutal Un Matin d`Orage Lalique Le Baiser The Different Company Sublime Balkiss Miu Miu Miu Miu Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Viktor&Rolf Flowerbomb Guerlain Insolence Crazy Touch Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Sospiro Perfumes Capriccio Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2014