Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Amour Il Profvmo dla kobiet

Amour Il Profvmo dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Amour marki Il Profvmo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i brzoskwinia; nutami serca są lilia, irys, konwalia i frezja; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka Brzoskwinia

Lilia Irys Konwalia Frezja

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amour by Il Profvmo.

Amour Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Intensywnie kremowo-pudrowy, ale choć lubię kremowości w perfumach, ten w moim sercu nie zagościł, jakiś taki mało subtelny, toporny, zapudrowany do granic możliwości.
Chyba zbyt duży nadmiar składników pudrowych nad kremowymi.
Za dużo irysa i piżma.
Znam o wiele ciekawsze zapachy kremowo-pudrowe np Bvlgari BLV czy cudne Teint de Neige LV
Bardzo trwałe

Bardzo ładny - niemal idealne odzwierciedlenie zapachu kremu Nivea z dodatkiem różanego pudru. Owoców obecnych w nutach na szczęście nie czuję, bo z brzoskwinią nie zawsze mi po drodze.

Miękki, kremowy, trochę mydlany - bardzo przytulny. Niestety trwałość jest taka sobie.

vertigo
vertigo

Lubię irysy, ale nie w takim wydaniu.

Tu irys jest bardzo pudrowy, mydlany i towarzyszy mu olbrzymia, również pudrowa i aksamitna brzoskwinia-gigant.
Czuję się przytłoczona.

Ogromna siła rażenia i trwałość.
Ma szansę spodobać się tym, którzy lubią Tresor - Lancome.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amour marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amour marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Chopard Wish Turquoise Diamond Giorgio Armani Armani Code Elixir Lancome Miracle White Nights Hilde Soliani Ti Amo: Margherita Seven Skies Belle Histoire Montale Powder Flowers Payot Pavlova Xerjoff Ibitira Strange Invisible Perfumes Urban Lily Eclectic Collections Moonstruck