Marki » I-K » orientalne « Grupy

Ambre d Or Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Ambre d Or Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Ambre d Or marki Il Profvmo to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambre d Or został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Nutami głowy są tangeryna, brzoskwinia i bieluń; nutami serca są opium, irys, miód i przyprawy; nutami bazy są mirra, drzewo różane, paczula, ambra i ambrette (piżmo ambrowe).

Tangeryna Brzoskwinia Bieluń

Opium Irys Miód Przyprawy

Mirra Drzewo różane Paczula Ambra Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre d Or by Il Profvmo.

Angel Schlesser Oriental Edition II

Ambre d Or Recenzje Perfum

zielona
zielona

Pamiętam, jak zapachy Il Profvmo pyszniły się na półkach Douglasa... I to nie tylko w formie wód perfumowanych - ale i olejków <3 Wtedy poznałam Ambre d'Or i na wieki wieków ją pokochałam. Kropla olejku rozgrzewała się na skórze i pachniała tak niesamowicie ekspansywnie i przepięknie, że ludzie zaczepiali mnie na ulicy [co przy moim "resting bitch face" i upodobaniu do czaszek i glanów można było uznać za prawdziwy akt odwagi i desperacji] i pytali czym tak pięknie pachnę. Bo bez skromności powiem, że tak, pachniałam pięknie :3

Obecnie co prawda mam wodę perfumowaną, ale muszę przyznać że mocą nie ustępuje olejkowi. I jest równie piękna, jak kiedyś.

To ambra gęsta i prawdziwa, słodka, żywiczna, z rozsypanymi na wierzchu - jak cukier na miseczce z crème brûlée - zmielonymi przyprawami. Pachnie właśnie tak, jak pachną maceraty ambrowe.
Pachnie też bardzo podobnie do kul ambrowych L'Artisana - z identyczną nutą zanurzonego w indyjskich olejkach drewna z sandałowca.

Ta ambra jest po prostu IDEALNA! Pyszna. Otulająca i trwała. Uzależniająca. Mogłabym jej tak kadzić i słodzić naprawdę długo, ale ograniczę się ze względów etycznych. Po prostu za bardzo ją uwielbiam, żeby móc opowiadać bez emocji, jaka jest cudna.

W moim ambrowym rankingu zajmuje bezsprzecznie pierwsze miejsce.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Ambre d Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Ambre d Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre d Or marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre d Or marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fendi Theorema Estée Lauder Amber Mystique Oriflame Mirage Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Michal Szulc Sale Perfume 01 Lubin Upper Ten for Her Montale Blue Amber Yves Rocher Rose Absolue Ginestet Botrytis M. Micallef Gaiac Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Avon Far Away Halle Berry Halle Agent Provocateur L'Agent Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Tom Ford Tobacco Vanille Yves Rocher Voile d'Ambre Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo Reminiscence Tonka Odin No 10 Roam