Marki » I-K » orientalne « Grupy

Ambre d Or Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Ambre d Or Il Profvmo dla kobiet i mężczyzn

Ambre d Or marki Il Profvmo to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambre d Or został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvana Casoli. Nutami głowy są tangeryna, brzoskwinia i bieluń; nutami serca są opium, irys, miód i przyprawy; nutami bazy są mirra, drzewo różane, paczula, ambra i ambrette (piżmo ambrowe).

Tangeryna Brzoskwinia Bieluń

Opium Irys Miód Przyprawy

Mirra Drzewo różane Paczula Ambra Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre d Or by Il Profvmo.

Angel Schlesser Oriental Edition II

Ambre d Or Recenzje Perfum

zielona
zielona

Pamiętam, jak zapachy Il Profvmo pyszniły się na półkach Douglasa... I to nie tylko w formie wód perfumowanych - ale i olejków <3 Wtedy poznałam Ambre d'Or i na wieki wieków ją pokochałam. Kropla olejku rozgrzewała się na skórze i pachniała tak niesamowicie ekspansywnie i przepięknie, że ludzie zaczepiali mnie na ulicy [co przy moim "resting bitch face" i upodobaniu do czaszek i glanów można było uznać za prawdziwy akt odwagi i desperacji] i pytali czym tak pięknie pachnę. Bo bez skromności powiem, że tak, pachniałam pięknie :3

Obecnie co prawda mam wodę perfumowaną, ale muszę przyznać że mocą nie ustępuje olejkowi. I jest równie piękna, jak kiedyś.

To ambra gęsta i prawdziwa, słodka, żywiczna, z rozsypanymi na wierzchu - jak cukier na miseczce z crème brûlée - zmielonymi przyprawami. Pachnie właśnie tak, jak pachną maceraty ambrowe.
Pachnie też bardzo podobnie do kul ambrowych L'Artisana - z identyczną nutą zanurzonego w indyjskich olejkach drewna z sandałowca.

Ta ambra jest po prostu IDEALNA! Pyszna. Otulająca i trwała. Uzależniająca. Mogłabym jej tak kadzić i słodzić naprawdę długo, ale ograniczę się ze względów etycznych. Po prostu za bardzo ją uwielbiam, żeby móc opowiadać bez emocji, jaka jest cudna.

W moim ambrowym rankingu zajmuje bezsprzecznie pierwsze miejsce.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profvmo Ambre d Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profvmo Ambre d Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre d Or marki Il Profvmo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre d Or marki Il Profvmo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Montale Ginger Musk Oriflame Precious Eau de Parfum Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 The Body Shop Juba Perfume Oil Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Van Gils Basic Instinct Agatha Imperial Jade Men Joya Ambrosia M. Micallef Mon Parfum M. Micallef Aoud Gourmet Michael Storer Monk Rasasi Al Maqam