Marki » I-K » aromatyczno - wodne « Grupy

Zephyros Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Zephyros Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Zephyros Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zephyros marki Il Profumiere to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Zephyros został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak sycylijska mandarynka, mięta, nuty zielone, nuty ozonowe, eukaliptus, banan, Żywice, nuty kwiatowe i nuty drzewne.

Sycylijska mandarynka Mięta Nuty zielone Nuty ozonowe Eukaliptus Banan Żywice Nuty kwiatowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zephyros by Il Profumiere.

Zephyros Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Zephyros, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Zephyros, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zephyros marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zephyros marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua Montale Embruns d'Essaouira Ineke Derring-Do L`Erbolario Nostos Nautica Oceans Quiksilver Quiksilver for Men Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Jean Paul Gaultier Le Male Summer Fragrance 2009 Pacsun Kirra The American Line Navy - Liberty Thymes Azur