Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Resina Araba Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Resina Araba Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Resina Araba marki Il Profumiere to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Nutami głowy są cytryna, słodka pomarańcza i liść czarnej porzeczki; nutami serca są irys, ylang-ylang, red fruits i nuty słodkie; nutami bazy są paczula, nuty drzewne, tytoń, piżmo i wanilia.

Cytryna Słodka pomarańcza Liść czarnej porzeczki

Irys Ylang-ylang Red Fruits Nuty słodkie

Paczula Nuty drzewne Tytoń Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Resina Araba by Il Profumiere.

Resina Araba Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Resina Araba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Resina Araba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Resina Araba marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Resina Araba marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Perry Ellis Portfolio Green for Men Benetton B. United Man Yardley Lavander Spa Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Hermes Eau de Gentiane Blanche DSH Perfumes Bon Vivant Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Frank Los Angeles Frank No.2 CB I Hate Perfume Burning Leaves Demeter Fragrance Rye Bread