Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Princess Blanche Il Profumiere dla kobiet

Princess Blanche Il Profumiere dla kobiet

Princess Blanche marki Il Profumiere to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Nutami głowy są szafran i róża; nutami serca są heliotrop, drzewo kaszmirowe i paczula; nutami bazy są ambra i agar (oud).

Szafran Róża

Heliotrop Drzewo kaszmirowe Paczula

Ambra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Princess Blanche by Il Profumiere.

Princess Blanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Princess Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Princess Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Princess Blanche marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Princess Blanche marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Divine Divine Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Avon Crystal Aura Fresh Cannabis Rose Prada No1 Iris Marc Jacobs Daisy Black Edition Lorenzo Villoresi Musk Kiehl`s Original Musk Sergio Tacchini Precious Pink Nobile 1942 Ponte Vecchio W Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Faberlic Aora