Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Princess Blanche Il Profumiere dla kobiet

Princess Blanche Il Profumiere dla kobiet

Princess Blanche marki Il Profumiere to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Nutami głowy są szafran i róża; nutami serca są heliotrop, drzewo kaszmirowe i paczula; nutami bazy są ambra i agar (oud).

Szafran Róża

Heliotrop Drzewo kaszmirowe Paczula

Ambra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Princess Blanche by Il Profumiere.

Princess Blanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Princess Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Princess Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Princess Blanche marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Princess Blanche marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Benetton B. United Jeans Man Clean Wellness by Clean Purity Salvador Dali ITISLOVE Lanvin Lanvin L`Homme Molinard Les Fleurs: Violette DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Parfums de Coeur Skin Musk LR Heidi Klum Dreams