Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Pepper Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Pepper Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Pepper Oud marki Il Profumiere to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pepper Oud został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, drzewo sandałowe, agar (oud), biały pieprz, ambra, olej jawajskiej wetywerii i drzewo kaszmirowe.

Piżmo Drzewo sandałowe Agar (oud) Biały pieprz Ambra Olej jawajskiej wetywerii Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pepper Oud by Il Profumiere.

Pepper Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Pepper Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Pepper Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pepper Oud marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pepper Oud marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Aramis Impeccable Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur Nickel Enemy Nez a Nez Foret de Becharre Cacharel Amor pour Homme Mustang Mustang Baldessarini Del Mar Baldessarini Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Azzaro Visit For Men Hugo Boss Boss Bottled Gucci Gucci pour Homme Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger