Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pepe Bianco & Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Pepe Bianco & Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Pepe Bianco & Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pepe Bianco & Oud marki Il Profumiere to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pepe Bianco & Oud został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyprys, Żywice, przyprawy, drzewo kaszmirowe, amyris, drzewo sandałowe, agar (oud), paczula, ambra i wetyweria.

Cyprys Żywice Przyprawy Drzewo kaszmirowe Amyris Drzewo sandałowe Agar (oud) Paczula Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pepe Bianco & Oud by Il Profumiere.

Pepe Bianco & Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Pepe Bianco & Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Pepe Bianco & Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pepe Bianco & Oud marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pepe Bianco & Oud marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Pour Homme Estée Lauder Pleasures Intense for Men Christian Dior Dior Homme Sport Bogner Bogner Wood Man Nasomatto Absinth Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Jardin de France Eau boisee Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Gucci Gucci by Gucci Sport D.S. & Durga Cowboy Grass L`Occitane en Provence Calanques