Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pepe Bianco & Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Pepe Bianco & Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Pepe Bianco & Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pepe Bianco & Oud marki Il Profumiere to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pepe Bianco & Oud został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyprys, Żywice, przyprawy, drzewo kaszmirowe, amyris, drzewo sandałowe, agar (oud), paczula, ambra i wetyweria.

Cyprys Żywice Przyprawy Drzewo kaszmirowe Amyris Drzewo sandałowe Agar (oud) Paczula Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pepe Bianco & Oud by Il Profumiere.

Pepe Bianco & Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Pepe Bianco & Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Pepe Bianco & Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pepe Bianco & Oud marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pepe Bianco & Oud marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Annick Goutal Duel Marina Marinof Un Matin d`Ete Bijan Bijan Style Men Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Gap The Natural Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Rasasi Mahyouba Mark Birley Mark Birley Ortigia Sicilia Coral Shell Teufels Kuche Patchouly Lavandula