Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pepe Bianco & Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Pepe Bianco & Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Pepe Bianco & Oud Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pepe Bianco & Oud marki Il Profumiere to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pepe Bianco & Oud został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyprys, Żywice, przyprawy, drzewo kaszmirowe, amyris, drzewo sandałowe, agar (oud), paczula, ambra i wetyweria.

Cyprys Żywice Przyprawy Drzewo kaszmirowe Amyris Drzewo sandałowe Agar (oud) Paczula Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pepe Bianco & Oud by Il Profumiere.

Pepe Bianco & Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Pepe Bianco & Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Pepe Bianco & Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pepe Bianco & Oud marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pepe Bianco & Oud marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale Tonino Lamborghini Forza Roger & Gallet Open Donna Karan DKNY Love from New York for Men Victorinox Swiss Army Swiss Army Agonist The Infidel s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man Cale Fragranze d’Autore Mistero Arno Sorel Shaman Silver Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Huitieme Art Parfums Fareb