Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Patchouli Indonesia Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Patchouli Indonesia Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Patchouli Indonesia Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Patchouli Indonesia marki Il Profumiere to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Patchouli Indonesia został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak lukrecja, nuty drzewne, liść indonezyjskiej paczuli i drzewo sandałowe.

Lukrecja Nuty drzewne Liść indonezyjskiej paczuli Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Indonesia by Il Profumiere.

Patchouli Indonesia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Patchouli Indonesia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Patchouli Indonesia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Indonesia marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Indonesia marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Chevignon Che by Chevignon Banana Republic Black Walnut L`Artisan Parfumeur Jatamansi Lalique Encre Noire Police Freedom Azzaro Silver Black Diptyque Philosykos Aveda Chakra 2 Attraction Crabtree & Evelyn Uncharted Canali Winter Tale Special Edition Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 D.S. & Durga Cowboy Grass