Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Mexican Lime Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Mexican Lime Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Mexican Lime Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Mexican Lime marki Il Profumiere to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mexican Lime został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, gorzka pomarańcza, lima, tangeryna, cedr, heliotrop, cytryna i nuty przyprawowe.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Lima Tangeryna Cedr Heliotrop Cytryna Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mexican Lime by Il Profumiere.

Mexican Lime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Mexican Lime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Mexican Lime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mexican Lime marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mexican Lime marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Giorgio Armani Emporio Armani White For Him Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Fragonard Riviera Riviera Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Burberry Burberry Summer Men 2009 Xerjoff Mefisto Keiko Mecheri Scarlett Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Guerlain La Cologne Du Parfumeur