Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Mandarine Mousse Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Mandarine Mousse Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Mandarine Mousse Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Mandarine Mousse marki Il Profumiere to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mandarine Mousse został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak sycylijska mandarynka, sycylijska pomarańcza, grejpfrut, przyprawy, róża majowa, kwiat mandarynki, ylang-ylang, ambra i nuty zielone.

Sycylijska mandarynka Sycylijska pomarańcza Grejpfrut Przyprawy Róża majowa Kwiat mandarynki Ylang-ylang Ambra Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandarine Mousse by Il Profumiere.

Mandarine Mousse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Mandarine Mousse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Mandarine Mousse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandarine Mousse marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandarine Mousse marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ysatis Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Paco Rabanne Metal Cacharel Liberte Chanel Chance Eau Fraiche Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Marks and Spencer True Red Ineke Balmy Days & Sundays Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Yves de Sistelle Sanderling Dana California Guess Guess Original