Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Latte di Fico Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Latte di Fico Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Latte di Fico Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Latte di Fico marki Il Profumiere to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Latte di Fico został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak migdał, hiacynt, figa, zielone jabłko, bez, piżmo i wanilia.

Migdał Hiacynt Figa Zielone Jabłko Bez Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Latte di Fico by Il Profumiere.

Latte di Fico Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Latte di Fico, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Latte di Fico, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Latte di Fico marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Latte di Fico marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Initial Jean Patou Joy Bond No 9 Chelsea Flowers Shu Uemura Fleur de Rose Acca Kappa Calycanthus Oriflame City Jungle Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Tsi-La Organic Ilang Ilang Alexa Lixfeld 001 Love & Toast Paper Flower Jennica Fleur de Nacre Novaya Zarya Kuznetsky Most