Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Jamila Il Profumiere dla kobiet

Jamila Il Profumiere dla kobiet

Jamila Il Profumiere dla kobiet Zdjęcia

Jamila marki Il Profumiere to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jamila został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak tangeryna, białe kwiaty, nuty pudrowe, marokańska róża, ylang-ylang, heliotrop, jaśmin, piżmo kaszmirowe i wanilia.

Tangeryna Białe kwiaty Nuty pudrowe Marokańska róża Ylang-ylang Heliotrop Jaśmin Piżmo kaszmirowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jamila by Il Profumiere.

Jamila Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Jamila, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Jamila, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jamila marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jamila marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Estée Lauder Pleasures Summer Fun (2007) Alfred Sung Sung Spa Elizabeth Taylor Black Pearls Victoria`s Secret Very Sexy Hot Agatha Ruiz de la Prada Flor Antonio Puig Barbie Blue Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Creed Les Floralies Chloe Eau de Fleurs Neroli JoAnne Bassett Chantelle Stila Midnight Bloom