Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Giallo Ylang Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Giallo Ylang Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
morski

Giallo Ylang marki Il Profumiere to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatów egzotycznych, nuty morskie i ylang-ylang.

Nuty kwiatów egzotycznych Nuty morskie Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giallo Ylang by Il Profumiere.

Giallo Ylang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Giallo Ylang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Giallo Ylang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giallo Ylang marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giallo Ylang marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pal Zileri Pal Zileri Sonia Rykiel Rykiel Homme Gap The Visionary Candie`s Candie`s Men Jardin de France Naturelle Rodier Rodier pour Homme Renee L`Eau Lavanila Laboratories Vanilla Lavender JoAnne Bassett Napoleon Demeter Fragrance Rye Bread MOR Jasmine Tea Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme