Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fiore del Thiare Il Profumiere dla kobiet

Fiore del Thiare Il Profumiere dla kobiet

wodny

Fiore del Thiare marki Il Profumiere to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Nutami głowy są białe kwiaty, zielone liście, ozonic notes i nuty wodne; nutami serca są nuty przyprawowe, muffinka, wanilia i kokos; nutami bazy są gardenia tahitańska i jaśmin.

Białe kwiaty Zielone liście Ozonic notes Nuty wodne

Nuty przyprawowe Muffinka Wanilia Kokos

Gardenia tahitańska Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiore del Thiare by Il Profumiere.

Fiore del Thiare Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Fiore del Thiare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Fiore del Thiare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiore del Thiare marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiore del Thiare marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Anya`s Garden Star Flower Eau Jeune Delice de Pomme Deborah Mandorla Puma Animagical Woman Il Profvmo Chocolat Frais Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Gale Hayman Delicious Amber Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Deborah Frutti Rossi The Body Shop Chymara Costamor Dulcess