Marki » I-K » orientalne « Grupy

Dubai Sahara Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

skórzany
tytoniowy
Dubai Sahara Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Dubai Sahara marki Il Profumiere to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dubai Sahara został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, róża turecka, szafran, kmin, cypriol, daktyle, irys, drzewo różane, benzoes, ambra, tytoń, piżmo, wyszukane drewna i skóra.

Kolendra Róża turecka Szafran Kmin Cypriol Daktyle Irys Drzewo różane Benzoes Ambra Tytoń Piżmo Wyszukane drewna Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dubai Sahara by Il Profumiere.

Dubai Sahara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Dubai Sahara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Dubai Sahara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dubai Sahara marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dubai Sahara marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Abinoam Desejo Mariella Burani Mariella Burani Givenchy Oblique Rewind Jovoy Paris Oriental Mary Kay Affection Rochas Lumiere Original biehl parfumkunstwerke eo01 Le Labo Poivre 23 London James Heeley Cardinal Rasasi Muzarkash Gutenberg Parfums Gutenberg Woman