Marki » I-K » aromatyczno - wodne « Grupy

Conchiglie Verdi Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Conchiglie Verdi Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Conchiglie Verdi marki Il Profumiere to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Nutami głowy są cyprys, tymianek i nuty morskie; nutami serca są drzewo różane, mirt, heliotrop i cedr; nutami bazy są paczula, wanilia i białe piżmo.

Cyprys Tymianek Nuty morskie

Drzewo różane Mirt Heliotrop Cedr

Paczula Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Conchiglie Verdi by Il Profumiere.

Conchiglie Verdi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Conchiglie Verdi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Conchiglie Verdi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Conchiglie Verdi marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Conchiglie Verdi marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Paris Hilton Just Me for Man Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Ermenegildo Zegna Z Zegna Fresh Nautica Nautica Sunset Voyage Bond No 9 Wall Street Quiksilver Quiksilver for Men Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Thymes Azur Skeem Sea Spray Yves Rocher Transat Ebba Los Angeles By Sea S-Perfume S-Perfume