Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Cioccolato Amaro & Patchouli Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Cioccolato Amaro & Patchouli Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Cioccolato Amaro & Patchouli Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cioccolato Amaro & Patchouli marki Il Profumiere to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cioccolato Amaro & Patchouli został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, bergamotka, ciemna czekolada, różowy pieprz, lilia, nuty przyprawowe, balsam copaiba, kardamon, paczula, wanilia i ambra.

Cytryna Bergamotka Ciemna czekolada Różowy pieprz Lilia Nuty przyprawowe Balsam Copaiba Kardamon Paczula Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cioccolato Amaro & Patchouli by Il Profumiere.

Cioccolato Amaro & Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Cioccolato Amaro & Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Cioccolato Amaro & Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cioccolato Amaro & Patchouli marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cioccolato Amaro & Patchouli marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Fendi Theorema Uomo Van Cleef & Arpels Birmane Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Lomani Ignition Orlane Be 21 Liz Claiborne Spark for Men Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre By Kilian Back to Black Playboy Press To Play Hollywood CB I Hate Perfume CB93 FUBU Plush Fragonard Eau de Hongrie