Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Cioccolato Amaro & Patchouli Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Cioccolato Amaro & Patchouli Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Cioccolato Amaro & Patchouli Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cioccolato Amaro & Patchouli marki Il Profumiere to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cioccolato Amaro & Patchouli został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, bergamotka, ciemna czekolada, różowy pieprz, lilia, nuty przyprawowe, balsam copaiba, kardamon, paczula, wanilia i ambra.

Cytryna Bergamotka Ciemna czekolada Różowy pieprz Lilia Nuty przyprawowe Balsam Copaiba Kardamon Paczula Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cioccolato Amaro & Patchouli by Il Profumiere.

Cioccolato Amaro & Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Cioccolato Amaro & Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Cioccolato Amaro & Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cioccolato Amaro & Patchouli marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cioccolato Amaro & Patchouli marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Black Christian Dior Dune Prada Prada (Amber) Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Tom Ford Oud Wood Rochas Absolu Airness Musk Instinct Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Les Nereides Oppoponax Molinard Nirmala Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel By Kilian Rose Oud