Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Caribbean Beach Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Caribbean Beach Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
Caribbean Beach Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Caribbean Beach marki Il Profumiere to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Caribbean Beach został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak orzech włoski, kakao, mango, nuty pudrowe, fasolka tonka, trawa cytrynowa, gardenia tahitańska, kokos, wanilia bourbon, cedr i nuty drzewne.

orzech włoski Kakao Mango Nuty pudrowe Fasolka tonka Trawa cytrynowa Gardenia tahitańska Kokos Wanilia bourbon Cedr Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caribbean Beach by Il Profumiere.

Caribbean Beach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Caribbean Beach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Caribbean Beach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caribbean Beach marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caribbean Beach marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Oriflame S8 Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Lomani Lomani pour Homme Collistar Benessere Notte L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Brooks Brothers New York for Gentlemen Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Le Labo Ambrette 9 DSH Perfumes Bon Vivant Jaguar Jaguar for Men Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive