Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Amyr Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Amyr Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Amyr Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amyr marki Il Profumiere to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Amyr został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, bergamotka, nuty owocowe, szafran, agar (oud), ambra, cypriol, drzewo sandałowe i nuty drzewne.

Róża Bergamotka Nuty owocowe Szafran Agar (oud) Ambra Cypriol Drzewo sandałowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amyr by Il Profumiere.

Amyr Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Amyr, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Amyr, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amyr marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amyr marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Gas Gas for Your Soul Tonino Lamborghini Forza Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis Jeanne Arthes Rocky Man L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Replay Replay for Him Nez a Nez Figues et Garçons Geo. F. Trumper Astor Cologne Fragonard Vetyver Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Caron Le 3` Homme de Caron