Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Amyr Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

Amyr Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Amyr Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amyr marki Il Profumiere to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Amyr został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, bergamotka, nuty owocowe, szafran, agar (oud), ambra, cypriol, drzewo sandałowe i nuty drzewne.

Róża Bergamotka Nuty owocowe Szafran Agar (oud) Ambra Cypriol Drzewo sandałowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amyr by Il Profumiere.

Amyr Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere Amyr, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere Amyr, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amyr marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amyr marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Occitane en Provence Eau des 4 Voleurs Givenchy Givenchy Gentleman Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Pierre Guillaume PG06 L'Eau Rare Matale Rocawear 9IX Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Davidoff Adventure Amazonia Compagnia Delle Indie Patchouly Giorgio Armani Cedre Olympe Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Davidoff Adventure Eau Fraiche