Marki » I-K » orientalne « Grupy

10 O`Clock Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

10 O`Clock Il Profumiere dla kobiet i mężczyzn

skórzany

10 O`Clock marki Il Profumiere to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 10 O`Clock został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Massimiliano Torti. Nutami głowy są czarna porzeczka, malina, róża damasceńska, nuty przyprawowe i pieprz; nutami serca są kadzidło, paczula, drzewo sandałowe, wanilia i cedr; nutami bazy są Żywice, ambra, wyszukane drewna, skóra i mech dębowy.

Czarna porzeczka Malina Róża damasceńska Nuty przyprawowe Pieprz

Kadzidło Paczula Drzewo sandałowe Wanilia Cedr

Żywice Ambra Wyszukane drewna Skóra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 10 O`Clock by Il Profumiere.

10 O`Clock Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Il Profumiere 10 O`Clock, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Il Profumiere 10 O`Clock, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 10 O`Clock marki Il Profumiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 10 O`Clock marki Il Profumiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Moschino Moschino Abinoam Desejo Krizia Krazy Krizia Yves Rocher Neonatura Cocoon Valentino Very Valentino for Men Caron Bellodgia Marks and Spencer Shanghai Korloff Paris Kn°II Molinard Ambre Oriflame Nomadic Him Calypso Christiane Celle Calypso Figue Tesori d`Oriente Ambra Indiana